Глава УГКЦ привітав з ювілеєм кардинала Миколу Бичка

04.05.2025, 09:00
Католики
Глава УГКЦ привітав з ювілеєм кардинала Миколу Бичка - фото 1
Глава УГКЦ Блаженніший Святослав особисто та від імені Синоду привітав владику Миколу кардинала Бичка з 20-річчям священничих свячень.

У вітальній грамоті він згадав, «як 20 років тому в місті Львові Ви отримали з рук владики Ігоря Возьняка, тоді ще єпископа-помічника Львівської архиєпархії, священничі свячення», повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Ваше єрейське служіння розпочалося із душпастирської опіки вірних, яких кривавий радянський режим розкидав по просторах Сибіру. Хочемо відзначити Ваші зусилля для утвердження і розвитку Чину Найсвятішого Ізбавителя, де протягом багатьох років Ви виконували керівні уряди», — додав Глава УГКЦ.

Блаженніший Святослав зауважив, що «не можемо оминути увагою і Вашого священнослужіння для наших вірних в Америці, яке підготувало Вас до прийняття більш відповідального — архиєрейського — служіння, за що складаємо Богові нашу вдячність».

«Високо цінуємо Ваші зусилля для підтримки постраждалих від жорстокої війни в Україні. У Вашій особі об’єднуються континенти для порятунку людей. Прохаючи в Господа, щоб Він і надалі Вас провадив, складаємо Вам сердечну подяку та висловлюємо визнання і похвалу», — йдеться у вітальній грамоті.

Відтак Глава УГКЦ побажав «рясних Божих благословень, допомоги Святого Духа в усіх Ваших починаннях на славу Божу та для добра нашої Церкви — на многії і благії літа».