Глава УГКЦ: "Росіяни прикриваються дітьми і жінками як живим щитом"

28.02.2022, 15:12
Католики
Глава УГКЦ: "Росіяни прикриваються дітьми і жінками як живим щитом" - фото 1
"Ми бачили звірства і нелюдяність тих, хто нас убиває. Тих, хто на танки садять дітей і жінок і прикриваються ними як живим щитом, щоб і ще глибше в серце України принести смерть і розруху. Але ми стоїмо. В Україні загинули понад 350 мирних жителів. З них - 14 дітей", - наголосив Глава УГКЦ.

"Ми бачили звірства і нелюдяність тих, хто нас убиває. Тих, хто на танки садять дітей і жінок і прикриваються ними як живим щитом, щоб і ще глибше в серце України принести смерть і розруху. Але ми стоїмо", - акцентував першоєрарх.

Глава УГКЦ: 'Росіяни прикриваються дітьми і жінками як живим щитом' - фото 88125
Глава УГКЦ: 'Росіяни прикриваються дітьми і жінками як живим щитом' - фото 88126

Патріарх Святослав відзначив, що у ці дні ми бачили геройство наших солдатів, бачили мужність нашого народу, ми бачили навіть, як старші люди лягали під танки, щоб їх не впустити в своє село і місто, як люди цілими селами виходили, щоб своїми грудьми закрити дорогу танкам, які наступають на Україну.

Глава УГКЦ: 'Росіяни прикриваються дітьми і жінками як живим щитом' - фото 88127

«Але ми стоїмо. Стоїмо в молитві за наше військо, за нашу батьківщину, за наш багатостраждальний український народ», – зазначив першоєрарх.

Додамо, 27 лютого мешканців міста Буча біля Києва попереджали за жодних умов не сідати в автобуси для евакуації – це провокація з боку росіян та диверсійних груп. Про це повідомив секретар РНБО Олексій Данілов, повідомляє Zaxid.net.

Інформацію підтвердив і нардеп Віталій Безгін. Українська влада не проводить жодної евакуації з міста Буча, де впродовж неділі, 27 лютого, тривають бої з російською армією. За словами секретаря РНБО Олексія Данілова, росіяни хочуть зайти в столицю України, прикрившись автобусами з мирними жителями.

«Це росіяни збирають людей, щоб пустити ці автобуси перед собою, щоб можна було проїхати на Київ», – сказав Данілов.

Те, що росіяни намагаються посадити людей в автобуси і вести за ними свою техніку, підтвердив і нардеп Віталій Безгін.

Він написав на Facebook: «Київська обласна влада не проводить жодних евакуацій жінок і дітей в районі Бучі! Це провокація з боку диверсійних груп РФ, щоб зробити живий щит!».

Від ранку, 27 лютого, у Бучі тривали запеклі бої. Колона ворога прорвалася у місто, вони обстріляли житлові будинки, але українські військові вже знищили там цілу колону російської військової техніки.