• Головна
  • Новини
  • Глава УГКЦ та архиєпископ УПЦ обговорили спільну участь у відкритті різдвяної ялинки з України у Ватикані...

Глава УГКЦ та архиєпископ УПЦ обговорили спільну участь у відкритті різдвяної ялинки з України у Ватикані

21.10.2011, 11:50
Глава УГКЦ та архиєпископ УПЦ обговорили спільну участь у відкритті різдвяної ялинки з України у Ватикані - фото 1
Зуcтріч Патріарха Святослава з Головою Відділу зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви архиєпископом Переяслав-Хмельницьким і Вишневським Олександром (Драбинко) відбулася 19 жовтня.

Зустріч-УГКЦ-_УПЦ.gifЗуcтріч Патріарха Святослава з Головою Відділу зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви архиєпископом Переяслав-Хмельницьким і Вишневським Олександром (Драбинко) відбулася 19 жовтня.

Під час зустрічі, зокрема, йшлося про спільну участь у відкритті різдвяної ялинки з України на площі святого Петра у Римі у грудні поточного року. Як повідомляє офіційний сайт УПЦ, бесіда пройшла в теплій і дружній атмосфері. 

Згідно з традицією, що з’явилася наприкінці минулого століття, до Ватикану привозять різдвяні ялинки з різних країн світу. Цього року наступила черга України, якої наша держава чекала декілька років. 

Цьогорічна ялинка буде привезена зі Львівської області. Біля підніжжя ялинки, як правило, встановлюється різдвяний вертеп. У відкритті ялинки візьмуть участь мистецькі колективи з України. Також очікується участь офіційної української державної делегації. 

Раніше ялинки до Ватикану привозили з Австрії, Німеччини, Бельгії та інших країн.