Глава УГКЦ та єрархи Католицької Церкви Польщі в ефірі Живого ТБ про солідарність задля спільного майбутнього

Глава УГКЦ та єрархи Католицької Церкви Польщі в ефірі Живого ТБ про солідарність задля спільного майбутнього - фото 1
У суботу, 21 травня 2022 року, о 21:00 на «Живому телебаченні» учасниками ефіру є: Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ, та три найвищі єрархи Римо-Католицької Церкви в Польщі.

Делегацію Римо-Католицької Церкви в Польщі очолив архиєпископ Станіслав Ґондецький, митрополит Познанський і голова єпископату РКЦ в Польщі. З ним подорожували архиєпископ Войцех Поляк, примас Польщі, та архиєпископ Станіслав Будзік, митрополит Люблінський.

За словами Глави УГКЦ, делегація польських римо-католицьких єпископів – це перша церковна делегація такого високого рівня, що відвідала Україну від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну 24 лютого.

У програмі «Відкрита Церква» єпископи діляться своїми враженнями від побаченого в Україні, говорять про солідарність польського народу з українцями в часі жорстокої несправедливої війни, про листи польських єпископів до Патріарха Кирила, про діалог з Патріархом Варфоломієм, а також про шлях до взаємного прощення і примирення та входження України до європейської спільноти.