Глава УГКЦ у 49-й день війни: «Окупанти перетворили статевість на зброю приниження та інструмент насилля»

13 квітня, 19:17
Католики
Глава УГКЦ у 49-й день війни: «Окупанти перетворили статевість на зброю приниження та інструмент насилля» - фото 1
Сотні випадків зґвалтування жінок, чоловіків і дітей... Ми себе питаємо: Боже, як нам серед того пекла залишитися людьми? Про це говорив Глава УГКЦ Святослав у своєму щоденному воєнному зверненні в 49-й день війни Росії проти України.

"Господь Бог дарував нам статевість для того, щоб любити і відтак у любові йти до повноти життя та передавати в благословенному подружжі нове життя майбутнім поколінням. Під час війни ми бачимо, що статевість використовується не для любові, а для війни. Хто б міг собі уявити, що статевість може бути перетворена на зброю приниження іншої, слабшої людини і стати інструментом насилля, – наголосив Глава УГКЦ і зауважив: – Розуміємо, що тільки силою Божою ми здатні запобігти викривленню нашого людського способу спілкування та життя».

Патріарх Святослав закликав Боже благословення на тих, хто під час війни плекає подружню любов, вірність, нерозривність подружнього життя, тих, хто навіть під час війни не боїться народжувати дітей.

"Боже, дай нами силу любити. Боже, благослови наше військо, благослови наш героїчний український народ», – попросив Блаженніший Святослав.

Глава УГКЦ також говорив про ще одну проблему, яка виникла у час війни. Україна стає сьогодні найбільш забрудненою територією світу від вибухових речовин, і це справжнє лихо, яке переслідуватиме нас роками.

Блаженніший Святослав розповів про ще один злочин проти мирного населення. Російські окупанти навмисне бомблять і обстрілюють шляхи евакуації мирного населення. Ракетами був розбитий залізничний вокзал у центрі України – ворог знищує вузли, де ми намагаємося допомогти людям виїхати з місць бойових дій. Звичайні люди, говорить Патріарх УГКЦ, є першою мішенню тих, хто прагне сьогодні вбити Україну.