Глава УГКЦ у Львові освятив будинок для переселенців

Глава УГКЦ у Львові освятив будинок для переселенців - фото 1
Українська Греко-Католицька Церква завдяки допомозі лицарів Колумба змогла цей будинок відремонтувати й відкрити. Зараз тут проживає близько 80 осіб, які через війну змушені були покинути власні домівки. Бувало так, що цей будинок приймав 120 людей. Приміщення розраховане на прихисток до 150 осіб.

Участь в урочистості освячення 6 грудня взяв верховний лицар Патрік Келлі. Глава УГКЦ звернувся до нього зі словами: "Дякую, що ви робите нас здатними допомагати таким, як вони. Дякую за християнську міжнародну солідарність, яка рятує, відчиняє двері й робить неможливе можливим. Передайте цей образ надії України своїм братам по цілому світі". Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Глава УГКЦ у Львові освятив будинок для переселенців - фото 104339

Патріарх Святослав зауважив, що ми, як християни, відчуваємо своїм обов’язком відкрити не тільки домівки, а й душі та серця до всіх тих, які стали жертвами несправедливої військової агресії.

«Ми сьогодні тішимося, що тут, у Львові, у Брюховичах, можемо вас прийняти з вашими діточками. Для вас відкриваємо простір християнської любові та солідарності», — звернувся Глава УГКЦ до переселенців.

Глава УГКЦ у Львові освятив будинок для переселенців - фото 104337

Відтак він зазначив, що Українська Греко-Католицька Церква завдяки допомозі лицарів Колумба змогла цей будинок відремонтувати й відкрити.

«Сподіваємося, що вам тут буде добре, тепло, затишно. Ми хочемо творити тут простір надії. І так хочемо, щоб одного дня кожен із вас зміг повернутися додому», — наголосив Предстоятель УГКЦ.

Глава УГКЦ у Львові освятив будинок для переселенців - фото 104338

Глава Церкви представив родину з Бахмута, яка проживає в цьому домі. «Нам так приємно, що можемо сьогодні обійняти Єву-Марію. Ми також хочемо разом працювати не тільки для того, щоб Бахмут залишився, але щоб можна було його відбудувати й одного дня ви змогли повернутися додому», — звернувся Предстоятель УГКЦ до переселенців із Бахмута.

Глава УГКЦ у Львові освятив будинок для переселенців - фото 104336

Патрік Келлі подякував Блаженнішому Святославу за запрошення до цього дому і поділився враженнями від візиту до України.

«Ми побачили людей, наповнених великою мужністю, витривалістю, а також проблиски надії. У розмовах відчувалося побоювання, що Захід залишить Україну наодинці і сконцентрується на інших проблемах. Тому я сьогодні тут, аби від імені всіх братів-лицарів запевнити вас, що ми разом із вами і не забудемо про вас. Ми поділяємо тривогу, яку ви переживаєте», — сказав очільник лицарів Колумба.

На закінчення у знак вдячності та солідарності Патрик Келлі роздав усім мешканцям дому подарунки.