Глава УГКЦ висловив молитовну підтримку вірним Нью-Вестмінстерської єпархії, які постраждали внаслідок стихії

Глава УГКЦ висловив молитовну підтримку вірним Нью-Вестмінстерської єпархії, які постраждали внаслідок стихії - фото 1
Патріарх Святослав молиться за духовенство, монахів і мирян Нью-Вестмінстерської єпархії, а також за всіх, хто постраждав від проливних дощів, повеней та зсувів у Британській Колумбії на заході Канади.

Про це Глава УГКЦ пише у листі до владики Давида Мотюка, апостольського адміністратора Нью-Вестмінстерської єпархії, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Протягом останніх кількох тижнів, йдеться у листі Предстоятеля, у новинах можна було побачити кадри нещодавніх проливних дощів, повеней та зсувів, які з руйнівною силою вплинули на життя великої кількості людей у Британській Колумбії.

«Побачивши кадри повені в долині Фрейзер, – пише Блаженніший Святослав, – я згадав власні подорожі з Ванкувера до Келоуни через той самий район, по шосе Кокігалла в серпні 2012 року. Я був вражений приголомшливою природною красою Британської Колумбії з її сільськогосподарськими угіддями та величчю гір. Сьогодні особливо єднаюся з тими, хто страждає як через масштабні лісові пожежі минулого літа, так і тепер через руйнування, спричинене недавніми повенями».

У листі Блаженніший Святослав просить владику Давида передати духовенству, монахам і мирянам, що серед постійних проблем, викликаних пандемією Covid-19 та необхідністю відновлювати будинки, підприємства та інфраструктури, ще й у холодною зимову погоду, він молиться, аби Господь послав їм і жителям Британської Колумбії свою втіху і благодать.