Глава УГКЦ висловив співчуття із приводу залізничної катастрофи у Греції

02 березня, 09:10
Україна і світ
Глава УГКЦ висловив співчуття із приводу залізничної катастрофи у Греції - фото 1
Блаженніший Святослав надіслав листа-співчуття єпископу Мануелеві Ніну, апостольському екзарху католиків візантійського обряду у Греції, із приводу масштабної залізничної аварії біля міста Лариса.

«З великим сумом ми дізналися про зіткнення двох потягів неподалік грецького міста Лариса, що спричинило смерть кількох десятків людей та опіки і травмування внаслідок потужного вибуху. Важко збагнути масштаби цієї трагедії, нас огортає смуток за всіх жертв, між котрими було багато студентів. Єднаємось в молитві разом з батьками та рідними загиблих, а пораненим бажаємо швидкого одужання», — мовиться в листі Глави УГКЦ.

Блаженніший Святослав наголосив, що українці щодня оплакують смерть багатьох синів і дочок, які загинули внаслідок російської агресії, однак «ми хочемо бути солідарні з грецьким народом у його стражданні, єднаємо наші сльози болю із вашими».

Глава УГКЦ запевнив апостольського екзарха у молитовній підтримці та висловив побажання швидкого одужання для всіх жертв цієї масштабної аварії.

Додамо, щонайменше 36 людей загинули та 85 постраждали внаслідок зіткнення пасажирського та вантажного поїздів у Греції. Зіткнення сталося у вівторок увечері неподалік міста Лариса.

Пасажирський поїзд виконував рейс IC62 з Афін до Салоніків, назустріч йому рухався вантажний потяг, який прямував із Салоників до Лариси.