Глава УГКЦ висловив співчуття та повну солідарність з жителями Відня

03 листопада, 18:15
Україна і світ
Глава УГКЦ висловив співчуття та повну солідарність з жителями Відня - фото 1
Патріарх УГКЦ Святослав надіслав листа зі співчуттям та запевненням про молитву на ім'я Його Еміненції Крістофа кардинала Шенборна, архиєпископа Відня, та Його Преосвященства Франца Лакнера, архиєпископа Зальцбурга і президента Австрійської єпископської конференції.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Вчора ввечері ми отримали з Австрії жахливі повідомлення про напад на невинних перехожих у центрі Відня. Від імені Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви дозвольте висловити наші глибокі співчуття та повну солідарність з жителями Відня. З глибоким занепокоєнням ціла наша Церква молиться за жертви та їхні сім'ї, а також задіяні сили безпеки», – зазначив Глава УГКЦ.

У листі-співчуття Блаженніший Святослав відзначив, що австрійське суспільство протягом багатьох років було надзвичайним свідком основних цінностей солідарності, братерської єдності, спільнотності та уваги до іншої особи. А тому вчорашній теракт проти невинних людей на цьому тлі здається «неймовірним і особливо болючим».

«Ми молимось, щоб ні ненависть, ні насилля не оселились у серцях австрійців, але щоб любов, мир і радість у Святому Дусі наповнювали їхні серця», – наголосив Патріарх УГКЦ Святослав.