Глава УГКЦ взяв участь у Пасхальній Вігілії в соборі РКЦ у Києві

05 квітня, 09:24
Католики
Глава УГКЦ взяв участь у Пасхальній Вігілії в соборі РКЦ у Києві - фото 1
Глава Української Греко-Католицької Церкви Святослав 4 квітня взяв молитовну участь у Пасхальній Вігілії в катедральному соборі Святого Олександра Римо-Католицької Церкви в Києві.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

У своєму слові він підкреслив, що пасхальна радість перемагає темряву війни та дарує надію на швидке її завершення.

Глава УГКЦ привітав владику Віталія Кривицького, ординарія Києво-Житомирської дієцезії, духовенство та вірних римо-католицької спільноти з Пасхою Христовою. Він зазначив, що цієї неділі багато вірних УГКЦ у світі також святкують Воскресіння Господнє за григоріанским календарем, тоді як в Україні, спільно з православними братами, УГКЦ святкуватиме Великдень наступної неділі.

«Але цю радість не може стримати ні час, ні простір, ні ті чи інші церковні пасхальні ритми», — наголосив Предстоятель УГКЦ.