• Головна
  • Новини
  • Глава УГКЦ з проводом СКУ обговорив питання підтримки українських громад у світі...

Глава УГКЦ з проводом СКУ обговорив питання підтримки українських громад у світі

27.04.2020, 12:48
Глава УГКЦ з проводом СКУ обговорив питання підтримки українських громад у світі - фото 1
Під час відеоконференції з Блаженнішим Святославом, Главою Української Греко-Католицької Церкви, провід СКУ обговорив низку важливих гуманітарних, соціально-економічних та інших питань підтримки українських громад у світі.

Під час відеоконференції з Блаженнішим Святославом, Главою Української Греко-Католицької Церкви, провід СКУ обговорив низку важливих гуманітарних, соціально-економічних та інших питань підтримки українських громад у світі. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Святослав_і_СКУ.jpg

У розмові взяли участь президент СКУ Павло Ґрод, перший віцепрезидент Стефан Романів, віцепрезидент Андрій Футей, виконавчий директор СКУ Марія Купріянова та директор представництва СКУ в Україні Сергій Касянчук.

Президент СКУ подякував Главі УГКЦ та окреслив деякі з нових ініціатив у рамках COVID-19 робочої групи СКУ, зокрема, дієву спільну допомогу тим, хто зараз потребує цього найбільше в Україні та світі, а також «віртуальне душпастирство» для підтримки духовної витривалості громад. 

Співрозмовники підкреслили важливість спільної роботи Церкви, діаспори та міжнародних гуманітарних організацій для дієвої відповіді на наслідки пандемії.

 «Навіть нові умови карантинної ізоляції не можуть позбавити нас почуття спільноти, громади. Ми вчимося бути разом у новій реальності. Духовний провід продовжує бути важливою основою єдності наших громад у світі, і ми вдячні Українській Греко-Католицькій Церкві за мудрі настанови та підтримку стійкості в складний час. Розбудовуємо та координуємо нові глобальні напрями співпраці у викликах сьогодення та в посткарантинному світі», – зазначив президент СКУ Павло Ґрод.