Глава УГКЦ закликав українців донатити на ЗСУ задля перемоги

25 червня, 11:00
Католики
Глава УГКЦ закликав українців донатити на ЗСУ задля перемоги - фото 1
Хочу закликати всіх, хто втомлюється: чиніть діла милосердя, і вони вас відродять, відновлять. Про це сказав Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у 123-й тиждень війни Росії проти України.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Глава УГКЦ розповів, що цього тижня мав нагоду побачити найкращих доброчинців України за минулий рік. Його вразив один доброчинець зі Сполучених Штатів Америки — приватна особа, яка за останній рік на благодійність Україні із власної кишені витратила сотні мільйонів доларів. Цікаво, що він не має українського коріння, своїм походженням він не пов’язаний з Україною: «Але у своєму зверненні він сказав таку фразу: „Я хочу впасти знеможений від вичерпання, даруючи все, що маю, для перемоги України“. Вона глибоко мене вразила, бо це ключ до того, як не втомлюватися. Коли хтось чинить добрі діла, — сам Бог його наповнятиме».

За словами Предстоятеля УГКЦ, донатами, благодійністю безумство ворога ми подолаємо мудрістю Божої любові.

«Коли ворог скаженіє в ненависті, силою нашої благодійності ми невпинно наближаємо перемогу. Отож заохочую всіх донатити. Якщо ви втомилися, впадаєте в песимізм — чиніть добрі діла, і вони нададуть сенсу вашому сьогоденню та майбуттю. І тоді найкраще зможемо відсвяткувати день П’ятдесятниці — Зіслання Пресвятого Духа на Божий люд, на кожну людину, на Божий Всесвіт», — переконує Патріарх Святослав.