Глава УГКЦ закликав вірних молитися за медиків, оскільки ситуація з COVID-19  погіршується

24.10.2020, 09:28
Католики
Глава УГКЦ закликав вірних молитися за медиків, оскільки ситуація з COVID-19  погіршується - фото 1
Ситуація із поширенням COVID-19 погіршується, тому і лікарі, і хворі, кількість яких невпинно продовжує зростати, потребують нашої молитви. Про свою молитовну підтримку всіх медичних працівників і тих, що захворіли, запевнив Глава УГКЦ.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Під час зустрічі із працівниками Патріаршої курії УГКЦ Глава Церкви розповів, що «узяв глибоко до серця прохання медичних працівників про молитву». Звертаючись до с. Севастіяни Карвацької, голови Комісії УГКЦ у справі душпастирства охорони здоров’я, Блаженніший Святослав попросив передати медпрацівникам його вдячність за їхнє жертовне служіння та запевнення про молитву.

Глава Церкви також висловив сподівання, що вірні Української Греко-Католицької Церкви в усіх єпархіях та екзархатах не переставатимуть підносити до Бога свої молитви за медичних працівників та усіх, хто хворіє, адже хвороба не відступає і кількість хворих щодня лише зростає.

Станом на 24 жовтня кількість людей, які захворіли коронавірусом Covid-19, від початку пандемії в Україні – 337 410 (+7014 за попередню добу).