Глава УГКЦ закликає підтримати молитвою усіх вимушених переселенців

19.07.2022, 11:10
Католики
Глава УГКЦ закликає підтримати молитвою усіх вимушених переселенців - фото 1
Як молитва єднає маму і сина, який воює на фронті, чоловіка і жінку, яких розлучила війна, так вона єднає і підтримує тих, хто почувається самотнім. Звернімося сьогодні до Отця, Сина і Духа Святого з проханням про заступництво над тими, хто може уповати в цій війні тільки на Бога. Про це сказав Глава УГКЦ Блаженніший Святослав у щоденному воєнному зверненні у 145-й день війни Росії проти України.

Звернення Патріарха Святослава поширив Департамент інформації УГКЦ.

Глава УГКЦ зауважив, що тепер, в умовах жахливої війни, в Україні моляться всі: і християни, і ті, що вважають себе членами інших релігійних спільнот, і невоцерковлені та не дуже віруючі люди.

Блаженніший Святослав попросив про молитву за усіх вимушених переселенців, хто сьогодні через бойові дії покидає домівку.

Люди змушені, каже Предстоятель УГКЦ, покидати все і пускатися в невідоме, з плачем, з криком до Бога, з болем і жалем у серці.

«Знаємо ми тих людей чи не знаємо, мали нагоду зустрічатися з переселенцями, біженцями чи не мали – огорнімо їх молитвою, бо молитва єднає. Як молитва єднає маму і сина, який воює на фронті, чоловіка і жінку, яких розлучила війна, так вона єднає і підтримує тих, хто почувається самотнім. Звернімося сьогодні до Отця, Сина і Духа Святого з проханням про заступництво над тими, хто може уповати в цій війні тільки на Бога», – просить Верховний Архиєпископ УГКЦ.

«Боже, благослови всіх зранених цією війною! Боже, заопікуйся всіма тими, кому війна зламала життя! Боже, навчи нас молитися! ...Тебе просимо: навчи нас, як правильно маємо до Тебе звертатися, щоб ми могли разом із Тобою не тільки перемогти в цій війні, а й бути свідками життя серед моря смерті, яке довкола нас розливається. Боже, благослови Україну!» – просить Блаженніший Святослав.