Глава УГКЦ запрошує вірян на прощу до Патріаршого собору з нагоди 10-річчя його освячення

29 травня, 17:17
Суспільство
Глава УГКЦ запрошує вірян на прощу до Патріаршого собору з нагоди 10-річчя його освячення - фото 1
Цьогоріч минає 10 років від освячення Патріаршого собору Воскресіння Христового в Києві, яке відбулося 18 серпня 2013 року. З цієї нагоди Глава УГКЦ запрошує кожну єпархію та екзархат УГКЦ в Україні та всьому світі здійснити паломництво до Патріаршого собору Воскресіння Христового.

Про це він заявив у травневому випуску програми на «Живому телебаченні», передає Департамент інформації УГКЦ.

«Патріарший собор Воскресіння Христового в Києві — це Божий дар для нашої Церкви», — сказав першоєрарх.

Блаженніший Святослав зазначив, що щороку цього дня Церква літургійно згадує подію освячення собору й закликав священиків звершувати Богослужіння, відповідно до чину празника. Також підкреслив він, що після переходу УГКЦ на новий стиль, освячення собору далі святкуватиметься 18 серпня.

«Сьогодні Патріарший собор справді є тим серцем нашої Церкви, з пульсуванням якого синхронізує своє життя багатомільйонна наша громада в Україні й усьому світі. І ми справді хочемо гарно відсвяткувати це десятиріччя. Відсвяткувати означає належно подякувати Богові, а відтак нашим добродіям, жертводавцям, які подарували нашому народові й Церкві цей батьківський дім», — наголосив Предстоятель УГКЦ.

З цієї нагоди, Глава Церкви запрошує кожну єпархію та екзархат в Україні та світі впродовж року здійснити своє паломництво до Патріаршого собору Воскресіння Христового в Києві.