Глава УГКЦ зустрівся з духовенством Київської архиєпархії
Про це повідомляє пресслужба Київської архиєпархії.
Під час зустрічі Предстоятель поспілкувався зі священиками про актуальні виклики душпастирства в умовах сьогодення.
"Особливу увагу було приділено темі сім’ї, адже Церква покликана дбати про добробут християнської родини. Саме в сім’ї зароджується й утверджується віра, формується відповідальність, вірність і відкритість на Божий задум", - йдеться у дописі.

Блаженніший закликав духовенство належно готувати молодь до подружнього життя, відповідально провадити передшлюбну катехизацію та дбати про те, щоб молоді пари були свідомо підготовлені до прийняття Таїнства Подружжя. Він також підкреслив необхідність постійного духовного супроводу подружжів, підтримки їх у випробуваннях і сприяння їхньому зростанню у вірі.
Окремо Глава Церкви наголосив, що союз чоловіка і жінки є покликанням на все життя. Подружжя має бути відкритим до народження нового життя, а його нерозривність, вірність і плідність ґрунтуються на Божій благодаті, отриманій у Таїнстві Подружжя.
Значну увагу під час розмови було приділено також питанню покликань до священства та монашества. Патріарх заохотив священиків бути уважними до молодих людей, яких Господь кличе до богопосвяченого життя, створювати в парафіях середовище довіри та підтримки, у якому молодь не боятиметься відповісти на Божий голос. Водночас він наголосив на важливості праці з родинами покликаних, батьки яких потребують підтримки й духовного проводу, щоби прийняти та плекати цей дар.

На завершення реколекцій до священиків звернувся владика Йосиф Мілян, протосинкел Київської архиєпархії. Архиєрей подякував духовенству за служіння в умовах війни та суспільних викликів і звернув увагу на особливу відповідальність священника в Центрі Україні бути знаком надії, єдності й духовної стійкості для вірних. Він закликав до братерської співпраці, взаємної підтримки та вірності покликанню в щоденному пастирському служінні.