Глава УГКЦ зустрівся з Уповноваженим із питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин

10 березня, 09:15
Держава
Олег Котенко, Блаженніший Святослав і Анастасія Голішевська - фото 1
Олег Котенко, Блаженніший Святослав і Анастасія Голішевська
Джерело фото: УГКЦ
7 березня 2023 року Глава УГКЦ Блаженніший Святослав провів робочу зустріч із п. Олегом Котенком, Уповноваженим із питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Під час зустрічі було обговорено та погоджено можливості співпраці між цим органом державної влади й Українською Греко-Католицькою Церквою та проаналізовано вже проведені спільні заходи, зокрема зустріч Блаженнішого Святослава з родинами військовополонених і зниклих безвісти, яка відбулася 30 січня в Патріаршому домі у Львові.

Уповноважений із питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, розповів про доцільність створення та діяльність його офісу, повідомив про створення мережі регіональних координаторів уповноваженого в усіх регіонах України та розповів про потреби його уряду для найбільш ефективної діяльності, які могли би задовільнятися за допомогою Церкви.

Блаженніший Святослав повідомив Уповноваженому про активну душпастирську та гуманітарну діяльність УГКЦ щодо цієї категорії постраждалих від ворожої агресії та розповів про останні постанови Архиєрейського Синоду УГКЦ в Україні, які стосуються гострої проблематики зцілення ран війни.

Сторони погодили низку спільних активностей, які будуть реалізовувати найближчим часом, і визначили відповідальних осіб за комунікацію та їхню реалізацію.

У зустрічі також взяли участь координатор Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, Анастасія Голішевська та митрофорний протоєрей Олекса Петрів, керівник Департаменту зовнішніх зв’язків УГКЦ в Україні.