Глава УГКЦ звернувся до українських воїнів: «Пишаємося вами і молитовно підтримуємо»

Глава УГКЦ звернувся до українських воїнів: «Пишаємося вами і молитовно підтримуємо» - фото 1
Ви своєю жертвою сьогодні руйнуєте нечестиві задуми окупантів і могутніх світу цього, які їх підтримують або оправдовують. Про це сказав Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у своєму щоденному воєнному зверненні у 162-й день війни проти російського окупанта, який вбиває і нищить українську землю, народ й Українську державу.

Слова Патріарха Святослава оприлюднив Департамент інформації УГКЦ.

«Лише за день Росія випустила по Україні 8 крилатих ракет на загальну суму 100 000 000 $. Ми бачимо, як окупантам стає щораз важче пояснювати самим собі і власному народові, для чого ведеться ця безглузда війна. Бачимо, які великі гроші агресор вкладає у знищення, руйнацію, смерть. Замість того, щоби розвивати свій патріотизм, інвестуючи кошти в добробут, краще життя росіян, вони завдають великої біди, кривд, руйнувань усім: і росіянам у росії, і українському народові», — сказав першоєрарх.

Окупант інвестує у смерть, наголосив Блаженніший Святослав, але Україна бореться та вмирає за життя. І тому ми кажемо: Україна стоїть! Україна бореться! Україна молиться!

«Сьогодні я хотів би особливо звернутися до наших воїнів, синів і дочок українського народу, змушених зі зброєю в руках відбивати невпинні атаки несправедливого агресора й окупанта. Хочу сказати вам, дорогі наші воїни, добровольці, бійці територіальної оборони: ми вами пишаємося і за вас молимося. Пишаємося вашою сміливістю, відвагою, мудрістю протистояння ворогові, який чисельно переважає. Цим ви здивували цілий світ», — наголосив Глава УГКЦ.

«Знайте, — запевнив він, — що над головою українського священика, який служить Літургію, приносить безкровну жертву Тіла і Крові нашого Спасителя на престолі, ніколи не заходить сонце… Нашою молитовною сторожею ми вас підтримуємо, організовуємо наші громади по цілому світі, аби Україна перемогла в цій справедливій оборонній війні проти несправедливого російського агресора».