Глава УГКЦ: «Звільнених з полону тепер мусимо огорнути нашою любов’ю після жорстокості російського окупанта»

22 вересня, 16:46
Суспільство
Глава УГКЦ: «Звільнених з полону тепер мусимо огорнути нашою любов’ю після жорстокості російського окупанта» - фото 1
Дякуємо Господу Богу за те, що, можливо, вперше за останні місяці ми отримали добру новину про звільнення наших військовополонених. Близько 215 осіб вдалося звільнити з російського полону. Про це сказав Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у своєму щоденному воєнному зверненні у 211-й день повномасштабної війни росії проти України.

«Дякуємо Господу Богу за порятунок їхнього життя. Тепер маємо огорнути їх увагою, молитвою і любов’ю, щоб залікувати рани, які вони носять на душі й тілі після жорстокості російського окупанта», — додав Предстоятель.

За його словами, по всій лінії фронту ідуть тяжкі кровопролитні бої.

«Українські війська звільняють північ і південь нашої Батьківщини, але кожен сантиметр української землі скроплений кров’ю наших захисників», — сказав Глава Церкви.

Архиєрей відзначив, що за останню добу багато поранених і вбитих було серед цивільного населення впродовж останньої ночі. У Запоріжжі, сказав він, сталася велика трагедія — ворог випустив по місту 9 ракет. Одна з них влучила в готель у центральній частині. Є загиблі і поранені, багато людей опинилося під завалами і в ці хвилини тривають рятувальні роботи. Помолімося за постраждалих і за тих, хто мужньо рятує людей з-під завалів у Запоріжжі.

«Ворог надалі системно руйнує інфраструктуру наших міст, але, попри всі болі і страждання, Україна стоїть, Україна бореться, Україна молиться», — наголосив він.

Додамо, 21 вересня в результаті обміну вдалося повернути з російського полону понад 215 українських захисників, черед яких "Азовці", а також 10 іноземців. Російській стороні повернули підозрюваного у державній зраді України Віктора Медведчука та ще 55 військових РФ.

Цей обмін є найбільшим з 24 лютого. На звільнених захисників та захисниць чекає процес реабілітації, адаптації, відновлення та лікування.