Глобальний лідерський саміт відбудеться у Києві 1-2 грудня

29 вересня, 13:10
Україна і світ
Глобальний лідерський саміт відбудеться у Києві 1-2 грудня - фото 1
Глобальний Лідерський Саміт - це подія, яка об'єднує християн різних рас, культур, етнічних груп та деномінацій. Такий саміт відбудеться 1-2 грудня в Києві. Його проводять протестанти. Взяти участь у саміті можна з будь-якої країни світу.

Цьогорічний слоган – «Оголоси своє бачення!» Оскільки світ стикається з багатьма глобальними проблемами, однією з найбільш обнадійливих ознак відновлення надії є трансформація лідерства. В умовах війни увага всього світу прикута до України.

Захід проходитиме у трьох форматах: жива участь у Києві, персональний доступ онлайн (в будь-якій країні світу), груповий перегляд онлайн (команди до 20 осіб). Про це повідомляє vsirazom.

На заході відбудеться 10 відеовиступів міжнародних спікерів та 4 виступи українських спікерів зі сцени. Буде тематична сесія зі справжніми героями цього часу на тему служіння в Україні під час війни.

За словами організаторів, глобальний Лідерський Саміт – це місце, де можна натхненно провести час, отримати цікаві професійні знайомства, отримати нові знання, відкрити для себе новий напрямок розвитку та набути нових навичок.

Спікери Глобального Лідерського Саміту 2022

Крейґ Ґрошел – всесвітньо визнаний як лідер лідерів, Крейґ Ґрошел є засновником та старшим пастором церкви Life.Church

Енді Стенлі — спікер, автор і пастор, заснував служіння North Point Ministries (NPM) в Атланті в 1995 р.

Кері Ньюхоф – колишній юрист та пастор-засновник церкви Connexus Church в місті Баррі, провінція Онтаріо. Ця церква є однією з найвпливовіших у Північній Америці.

Ванесса ван Едвардс – автор національного бестселера «Наука спілкування». Як читати емоції, розуміти наміри та знаходити спільну мову», який було перекладено 16 мовами. Понад 36 мільйонів людей дивляться її на YouTube та в її вірусному TED Talk.

Сахар Гашемі – «агент змін» та «потужний каталізатор для поширення підприємництва у великих корпораціях». Вона пропонує простий набір потужних інструментів, щоб збудувати стартап-культуру у великих компаніях.

Джуда Сміт – старший пастор церкви «Churchome»

Доктор Гайді Ґрант — соціальний психолог, який досліджує, пише та розповідає про науку лідерства.

Джон Ейкафф – автор семи книг-бестселерів New York Times, включаючи останню книгу — «Саундтреки: несподіване рішення для надмірного мислення»

Лінсі Снайдер – власник та президент «In-N-Out Burger»

Стефані Чанг – здобула широке визнання як першопроходець. Вона була першою афроамериканкою-президентом великої приватної авіаційної компанії, коли очолила JetSuite.

РЕЄСТРАЦІЯ: WWW.GLS-UA.COM
Довідки за телефоном: +30 (068) 100-7093