"Гнана" Церква: Львівська єпархія УПЦ МП провела у Карпатах День молоді
Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП з посиланням на Місіонерський відділ єпархії.
Захід відбувся з благословення митрополита Львівського і Галицького Філарета.
Зазначається, шо під час форуму молодь мала можливість розмовляти про Христа, молитися, спілкуватися, міркувати над викликами сучасності, проявляти творчі задатки, пізнавати історію України, оздоровлюватися і просто гарно проводити час.
Нагадаємо, що ще 29 листопада 2024 року очільник Львівської ОВА Максим Козицький звітував, що на території області не залишилося жодної релігійної громади, яка б підпорядковувалася Московському Патріархату.
"Сьогодні — історичний день для Львівщини — регіон очистився від релігійних громад, які підпорядковуються Московському Патріархату. Львівська область стала першою в Україні, де більше нема жодної зареєстрованої релігійної громади РПЦвУ!" — зазначив Максим Козицький.
Читайте також:
На Львівщині поліція розслідує дві справи про ймовірні порушення з боку УПЦ МП