“Гнана Церква”: За минулий тиждень в УПЦ МП освятили вісім нових храмів

“Гнана Церква”: За минулий тиждень в УПЦ МП освятили вісім нових храмів - фото 1
31 жовтня 2021 року у Сумській єпархії освячено храм на честь прп. Лаврентія Чернігівського в селі Косівщина, 30 жовтня в Хустській єпархії освячено престол в храмі на честь всіх Святих в селі Кричево, у Волинській єпархії — новий храм на честь ікони Божої Матері «Несподівана радість», побудований замість захопленого в селі Угринів, у Ніжинській — Свято-Троїцький храм в с. Махнівка, 28 жовтня в Кам’янській єпархії освятили храм-каплицю на честь святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії при хоспісі в м. Кам’янське.

Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП з посиланням на прес-служби Сумської, Хустської, Волинської, Ніжинської, Кам’янської єпархій.

28 жовтня було освячено храм у Вінницькій єпархії – у с. Стрижавка, 26 жовтня освятили престол Благовіщенського храму Луцька, 25 жовтня чин Великого освячення храму звершили в Архангело-Михайлівському жіночому монастирі Одеси.

Митрополит Сумський і Охтирський Євлогій звершив чин великого освячення храму на честь святого преподобного Лаврентія Чернігівського в с. Косівщина та святкову Літургію у новоосвяченому храмі у співслужінні духовенства Сумського районного церковного округу та м. Суми.

З благословення митрополита Хустського і Виноградівського Марка освячення престолу та святкову Літургію в храмі на честь Всіх Святих на кладовищі в селі Кричово Тячівського району Закарпатської області звершив вікарій Хустської єпархії єпископ Угольський Симеон.

У селі Угринів Волинської області новий храм освятив вікарій Волинської єпархії єпископ Камінь-Каширський Афанасій.

30 жовтня митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент освятив Свято-Троїцький храм в с. Махнівка Борзнянського благочиння і звершив в ньому першу Літургію.