"Гнана" УПЦ МП відкриває три нові чоловічі монастирі

"Гнана" УПЦ МП відкриває три нові чоловічі монастирі - фото 1
12 травня 2021 року під час першого в поточному році засідання Священного Синоду УПЦ МП було ухвалено рішення про утворення трьох чоловічих монастирів у Могилів-Подільській, Чернівецько-Буковинській та Львівській єпархіях.

Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

"Рішенням Священного Синоду утворені три чоловічі монастирі: на честь Чесного і Животворящого Хреста Господнього (Долина Хрестів) Могилів-Подільської єпархії; на честь Усікновення глави Іоанна Предтечі Чернівецько-Буковинської єпархії та Свято-Воскресенський Новоафонський у Львівській єпархії.

Також, розглянувши рапорти єпархіальних архієреїв, Синод затвердив настоятеля, намісника та настоятельок для таких монастирів: Свято-Миколаївського чоловічого монастиря Могилів-Подільської єпархії; Космо-Даміанівського чоловічого монастиря Сімферопольської єпархії; Свято-Богоявленського жіночого монастиря Тернопільської єпархії; жіночого монастиря на честь святої великомучениці Варвари Білоцерківської єпархії та Свято-Успенського Єлецького жіночого монастиря Чернігівської єпархії", - йдеться у повідомленні.

Як РІСУ повідомляла, у Вінницькій єпархії УПЦ МП з’явиться новий чоловічий монастир – Пророка Божого Іллі. Обитель будується в мікрорайоні «Агрономічний» м. Вінниця, повідомляє Православная жизнь. 24 квітня 2021 року місце будівництва відвідали митрополит Вінницькій і Барський Варсонофій та секретар єпархії архимандрит Аркадій (Сенчуківський). Архиєрей ознайомився з ходом робіт із будівництва храму Пророка Іллі та оглянув навколишню територію. Отцю Аркадію владика передав Розпорядження від 8 квітня 2021 року, яким благословляється створення Іллінської чернечої громади, а архімандрит Аркадій (Сенчуківський) призначається її головою.