Голова Конференції єпископів РКЦ в Україні закликає до молитви за Синод

30 вересня, 09:15
Католики
Голова Конференції єпископів РКЦ в Україні закликає до молитви за Синод - фото 1
Голова Конференції єпископів України єпископ Віталій Скомаровський закликає до молитви в намірі праці синодальних отців під час міжконтинентального етапу Синоду в Римі, що відбуватиметься у жовтні 2023 р.

Джерело: RKC

У зверненні серед іншого сказано:

"Понад два роки тому Папа Франциск оголосив про намір провести XVI Звичайну асамблею Синоду єпископів. Темою Синоду стало: «Задля синодальної Церкви: сопричастя, участь і місія». Цей Синод мав відбутися у три етапи: дієцезіяльний, континентальний та міжконтинентальний...

Перша сесія міжконтинентального етапу Синоду відбудеться в Римі від 4 до 29 жовтня цього року. Від Римо-Католицької Церкви України участь у цій сесії візьмуть єпископи Олександр Язловецький та Радослав Змітрович. Попри війну, яка надалі триває, певні процеси у світі та Церкві продовжуються і ми не можемо стояти осторонь. Участь наших делегатів допоможе учасникам Синоду єпископів у Римі не забувати про Україну — це також одна з цілей їхньої присутності там.

Наша Церква потребує змін з огляду на сучасні виклики — але змін, натхнених Святим Духом. Отож заохочуємо усіх вас до посиленої молитви не тільки в намірах миру в нашій країні, але також у намірах праці синодальних отців у Римі".