Голова Пасторально-міграційного відділу УГКЦ у Лісабоні зустрівся з послом України в Португалії

Голова Пасторально-міграційного відділу УГКЦ у Лісабоні зустрівся з послом України в Португалії - фото 1
Голова Пасторально-міграційного відділу владика Степан Сус під час душпастирського візиту до українців греко-католиків Португалії зустрівся у Лісабоні з Надзвичайним та Повноважним послом України в Португалії Інною Огнівець.

Сторони обговорили життя української громади на теренах Португалії та окреслили спільні плани на найближчі роки, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Владика Степан представив послу новообраного координатора Капеланії УГКЦ у Португалії о. Гавриїла Тимчика, ЧСВВ, і окреслив стратегічні моменти служіння Капеланії на найближчий час.

Відтак Інна Огнівець поділилася досвідом співпраці з УГКЦ у Португалії та з українською громадою. І наголосила на важливості об’єднання зусиль Української держави та Церкви задля підтримки українців, що мешкають у цій країні.

У зустрічі також взяли участь голова Спілки українців Португалії Павло Садоха, голова крайової управи Спілки української молоді у Португалії Андрій Іваночко, референт зовнішніх зв’язків ПМВ о. Віталій Храбатин та секретар ПМВ о. Роман Ільницький.