У Лісабоні обрали нового координатора Капеланії УГКЦ у Португалії

У Лісабоні обрали нового координатора Капеланії УГКЦ у Португалії - фото 1
У Лісабоні відбулася зустріч Капеланії УГКЦ у Португалії і вибори координатора. Новим координатором став о. Гавриїл Тимчик. А його помічниками - о. Сільвіо Литвинчук та о. Тарас Гайвонюк.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Участь у виборах взяли президент організації "Obra Catolica" у Португалії Євгенія Коста Кварезма і команда Пасторально-міграційного відділу на чолі з владикою Степаном Сусом.
Пазом із новообраним координатором Капеланії УГКЦ у Португалії та його асистентами голова ПМВ також зустрілися з єпископом, відповідальним за міграцію при Конференції Єпископів Португалії Даніелем Баталья Енрікес.

Владика Степан представив португальському єпископу координатора та його асистентів і подякував Конференції єпископів за турботу та всіляку підтримку для вірних УГКЦ, які перебувають у Португалії.

Даніель Баталья Енрікес у відповідь подякував голові ПМВ за працю, яку він робить як для вірних своєї Церкви в Португалії, так і для всіх вірних УГКЦ, які перебувають за межами рідної країни та підкреслив, що люди дуже потребують такої турботи з боку Церкви.