Голова ПМВ і посол України в Словаччині обговорили участь громади УГКЦ у заходах з нагоди візиту Папи до Братислави

Голова ПМВ і посол України в Словаччині обговорили участь громади УГКЦ у заходах з нагоди візиту Папи до Братислави - фото 1
У рамках душпастирського візиту до Словаччини голова Пасторально-міграційного відділу владика Степан Сус зустрівся з послом України в Словацькій Республіці Юрієм Мушкою.

Сторони обговорили участь громади УГКЦ у заходах з нагоди візиту Папи Франциска до Словаччини, який запланований на вересень цього року, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Під час зустрічі також порушувалися актуальні питання щодо забезпечення релігійних потреб українців у Словацькій Республіці та подальшої співпрацю між УГКЦ і Посольством.

Єпископ подякував Юрію Мушці за підтримку і активну участь дипломатичного корпусу в житті української громади, зокрема і церковному.

Відтак посол подякував владиці Степану за духовну опіку над українцями в Братиславі, налагодження сталого душпастирства і можливість молитися рідною мовою.

Владика Степан Сус також зустрівся з архиєпископом Братиславським РКЦ, Головою Єпископської конференції у Словаччині Станіславом Зволенським. Владика подякував архиєрею, що вже протягом року українська спільнота у Братиславі має можливість молитися українською мовою у своїй Церкві.

Голова ПМВ і посол України в Словаччині обговорили участь громади УГКЦ у заходах з нагоди візиту Папи до Братислави - фото 76237

 

Голова ПМВ вручив архиєпископові Братиславському подячну грамоту від Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава за внесок у розвиток Української Греко-Католицької Церкви в Словаччині. Владика Станіслав зауважив, що присутність української громади при словаках-греко-католиках є багатством для них та пообіцяв і надалі підтримувати УГКЦ на терені Словаччини.