Голова “Софійського братства” перейшов з УПЦ МП до ПЦУ

Голова “Софійського братства” перейшов з УПЦ МП до ПЦУ - фото 1
Протоєрей Олександр Сорокін, який зараз є головою правління ГО “Софійське братство”, долучився до Православної Церкви України.

Як повідомив РІСУ о. Олександр, таке рішення він прийняв у Великий піст після відходу з парафії Олександра Невського УПЦ МП в с. Хотів Київської області, в якій прослужив 3 роки другим священиком.

Перше Богослужіння у лоні ПЦУ голова “Софійського братства” здійснив на свято Входу Господнього у Єрусалим, 13 квітня 2025 року, у Свято-Троїцькому храмі м. Носівка Чернігівської області, у свого духовного друга та співбрата протоєрея Володимира Будніка.

А 21 червня служив у Спасо-Преображенському соборі з митрополитом Переяславським і Вишневським ПЦУ Олександром Драбинком, який ще у Великий піст і прийняв його до своєї єпархії.

Голова “Софійського братства” перейшов з УПЦ МП до ПЦУ - фото 154529

Отець Олександр зауважує, що не хотів привертати особливу увагу до такого свого рішення, але співслужіння з митрополитом Олександром публічно виявило його перехід до ПЦУ.

Також він зареєстрував Свято-Миколаївську парафію на території власного терапевтичного саду з лавандовим полем на Київщині, де будуть отримувати допомогу та реабілітацію ветерани, їхні родини та всі постраждалі від війни.