Голова ВСЦ ЄХБ закликав вірян-чоловіків не їхати з України, а стати на її захист

Голова ВСЦ ЄХБ закликав вірян-чоловіків не їхати з України, а стати на її захист - фото 1
Валерій Антонюк, голова Всеукраїнського союзу церков євангельських християн-баптистів, звернувся до вірян із закликом долучитися до ще більшої допомоги населенню і захисникам України.

«Ця масштабна робота сьогодні має торкнутися усіх церков. Сьогодні всі сили мають бути мобілізовані, щоб допомогти нашому народу, нашій армії і шпиталям – для нашої спільної перемоги і благословення нашого народу», - закликав він.

Валерій Антонюк розповів, що розпочав свою роботу координаційний центр Союзу і ведеться підготовка соціальних проектів. Наразі в областях організовують логістичні центри для прийняття міжнародних гуманітарних вантажів.

Також у зверненні до церков йдеться про інформаційну війну. Чим більше ворог бачить наближення своєї поразки, тим більш цинічною буде його неправда.

"Кожен із нас може активно поширювати інформацію про те, що відбувається в Україні. Але зомбованим християнам РФ нічого доводити не треба, не потрібно вступати із ними в діалог. Прийде час, і Бог відкриє їм очі", - говорить він.

Пастор звернувся до вірян-чоловіків: «Не їдьте з України, а станьте на захист своєї країни. Служителі можуть стати капеланами і душеопікунами. Нам сьогодні потрібне здорове, тверезе слово надії. Слово, яке мають почути і наша армія, і тероборона, і лікарі, і влада».

За словами пастора, ми пройдемо цей час і будемо гідно далі продовжувати своє служіння в мирних умовах. І нам, безумовно, не буде соромно за те, ким ми виявилися в часи, коли було важко.