Головний санітарний лікар Львівщини вимагає припинити Богослужіння у храмах

Головний санітарний лікар Львівської області Роман Павлів 31 липня направив у ЛОДА подання, в якому надав інформацію щодо захворюваності на Covid-19 серед священиків та прихожан.

В опублікованому «Високим замком» документі йдеться про те, що одним із джерел інфікування коронавірусом може бути перебування людей у церквах під час Богослужінь. Напередодні про церкви, як головне джерело інфікування на заході України, особливо у селах, заявляв міністр охорони здоров'я Максим Степанов. Про це інформує Zaxid.net.

Зокрема, за даними лабораторного центру, випадки Covid-19 серед священиків реєструються практично у всіх районах Львівщини. У Жовківському районі, наприклад, захворіло 5 священиків, після чого коронавісну інфекцію виявили у 35 контактних осіб. У Яворівському районі захворіло 6 священиків з різних населених пунктів і, як наслідок, згодом захворіли три контактні особи.

Окрім того, спалахи коронавірусу фіксували у монастирях в Крехові та в Уневі. Щодо випадку в Унівському монастирі триває епідеміологічне розслідування.