• Головна
  • Новини
  • Світові
  • Грецький митрополит прирівняв невакцинованих до самогубців і відмовив їм у християнському похованні...

Грецький митрополит прирівняв невакцинованих до самогубців і відмовив їм у християнському похованні

17.12.2021, 09:02
Світові
Грецький митрополит прирівняв невакцинованих до самогубців і відмовив їм у християнському похованні - фото 1
Здійснювати християнське поховання і навіть відвідувати похорони невакцинованих жертв коронавірусу відмовився єрарх офіційної Елладської архиєпископії митрополит Елідський і Оленський Герман.

Про це повідомляє Портал Credo.

Митрополит Герман вважає, що головною причиною зростання захворюваності є егоїзм і непослух Священному Синоду та єпископу. Він нагадав, що у Греції від коронавірусу померло понад 18 тисяч людей.
«А від щеплення скільки померло? Два, три, п'ять? — поставив митрополит риторичне запитання.

За його словами, невакциновані священнослужителі "не благочестиві, але вдають благочестивих", щоб схилити до непослуху своїх послідовників. Крім того, вважає митрополит, деякі політичні діячі демонстративно не прищеплюються для того, щоб "підняти людей проти уряду".

«Я вважаю [невакцинованих] померлих від коронавірусу кліриків і мирян самогубцями і навіть не ходжу на їхній похорон», — заявив митрополит Елідський та Оленський.

У липні керівництво МОЗ Греції зустрілося зі Священним Синодом Елладської архиєпископії, який після цього розіслав циркуляр із підтримкою зусиль уряду з вакцинації. Пізніше деякі митрополити назвали заклики не щепитися "розкольницькими" та позбавили священиків, які виступають проти вакцинації, права приймати сповіді. Митрополит Димитріадський Ігнатій заборонив священнослужителям згадувати COVID-19 та можливість не прищеплюватися у проповідях, сповідях та своєму особистому спілкуванні з парафіянами.