• Головна
  • Теми
  • Греко-католицька молодь Києва проводить флеш-моб «Папа, Україна, я»...

Греко-католицька молодь Києва проводить флеш-моб «Папа, Україна, я»

23.06.2011, 08:41
Греко-католицька молодь Києва проводить флеш-моб «Папа, Україна, я» - фото 1
25 червня об 11.30 год. на Майдані незалежності (неподалік пам’ятника Берегині) відбудеться флеш-моб «Папа, Україна, я». Захід приурочений 10-й річниці візиту Блаженного Папи Івана Павла ІІ в Україну.

Ivan-Pavlo-II.gif25 червня об 11.30 год. на Майдані незалежності (неподалік пам’ятника Берегині) відбудеться флеш-моб «Папа, Україна, я». Захід приурочений 10-й річниці візиту Блаженного Папи Івана Павла ІІ в Україну.

Як повідомила РІСУ Тетяна Шпайхер, спочатку активісти звернуться до перехожих киян із запитаннями: «Хто для вас Папа? Що ви про нього знаєте?». Кожен учасник опитування отримає в нагороду улюблену цукерку Святішого Отця – «Корівка» із його цитатою всередині. Далі, о 12.00, учасники під веселу пісню вибудують своїми тілами символічні фігури – контур України, цифру 10 та серце як символ любові української молоді до Папи Івана Павла ІІ.

Все завершиться формуванням послання учасників акції до Ватикану у формі листів із цитатами Папи, висловленням вдячності та просто теплими словами на його адресу. Маленькі листівки будуть загорнені у великий конверт у формі серця.

Мета акції – привернути увагу громадськості до важливості відзначення 10-ї річниці візиту Блаженного Папи Івана Павла ІІ в Україну та нагадати суспільству про ті духовні цінності, які він сповідував.