• Головна
  • Новини
  • Греко-католики організовують у Вільнюсі екуменічну молитву за мир в Україні...

Греко-католики організовують у Вільнюсі екуменічну молитву за мир в Україні

24.07.2014, 12:34
Греко-католики організовують у Вільнюсі екуменічну молитву за мир в Україні - фото 1
У столиці Литви – Вільнюсі 27 липня о 10 годині у греко-католицькому храмі Пресвятої Трійці відбудеться Служба Божа та екуменічна молитва за мир в Україні. Богослужіння відправлятимуть українською мовою.

Вільнюс-ЧСВВ-d.jpgУ столиці Литви – Вільнюсі 27 липня о 10 годині у греко-католицькому храмі Пресвятої Трійці відбудеться Служба Божа та екуменічна молитва за мир в Україні. Богослужіння відправлятимуть українською мовою.

Після нього – концерт на підтримку України та збір коштів і гуманітарної допомоги. Перед присутніми, зокрема, виступить Анастасія Дмитрук – авторка відомого твору «Никогда мы не будем братьями», литовський саксофоніст Петрас Вишняускас, клавішник Роман Коляда, гурт «ТаРута», та канадський бард Мікаель Міккі.

Як наголошують організатори, екуменічна молитва відбудеться в особливому місці - храмі Пресвятої Трійці, який у червні цього року відзначив свій 500-літній ювілей. У 1514 році його збудував князь Костянтин Острозький у подяку Господу Богу за перемогу під м.Оршею. На початку ХVІІ століття у цій святині звершував свій духовний подвиг святий священномученик Йосафат Кунцевич.