Греко-католики передали автомобілі для потреб ЗСУ

27 травня, 15:40
Суспільство
Греко-католики передали автомобілі для потреб ЗСУ - фото 1
На території військового комісаріату у Дрогобичі 24 травня владика УГКЦ Ярослав Приріз освятив автомобілі для потреб Збройних сил України.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Ми освятили чергову партію автомобілів для нашого воїнства, які вирушать на передову. Ми стараємося в різний спосіб їм допомагати. Понад усе, ми знаємо, що найбільшою силою є сила молитви, тому мільйонна Церква сьогодні молиться за українське воїнство, щоб воно здобувало перемогу на землі, на морі і в повітрі», – зазначив єпарх Самбірсько-Дрогобицький після освячення.

Придбання автомобілів подібного класу – це далеко не перша допомога від Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ, окремих волонтерів, організацій, Дрогобицької районної військової адміністрації.

Варто зазначити, що до допомоги українському воїнству залучені багато парафій єпархії, священики, капелани, єпархіальний «Карітас», а також семінаристи Дрогобицької духовної семінарії.

Схожий подарунок для ЗСУ зробили також тернопільські греко-католики.

Греко-католики передали автомобілі для потреб ЗСУ - фото 93959

 

26 травня архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василь Семенюк благословив та передав 7 автомобілів (2 позашляховики та 5 реанімобілі) для потреб Збройних сил України.

Владика Василь окропив транспортні засоби святою водою та прочитав молитву благословення та побажав, щоб Бог під охороною завжди тримав ці автомобілі і кожен, хто їх використовуватиме, був збережений від всякої злої пригоди.

Фундаторами автомобілів стали: о. Марко-Ярослав Семеген, настоятель собору Святої Софії у місті Римі, президент товариства «Свята Софія», о. Юліян Скасків, громада Різдва Христового м. Бреша (Італія), священники Зарваниці о. Володимир Топоровський та о. Тарас Вінницький, фундація «Покрова» (Італія), о. Михайло Бойко та парафія Святого Архистратига Михаїла для українців м. Болонія (Італія).