Греко-католики сьогодні проводять акцію "Нагодуй бідного"

Греко-католики сьогодні проводять акцію "Нагодуй бідного" - фото 1
УГКЦ сьогодні проводить благодійну акцію "Нагодуй бідного": віряни несуть до храму продукти харчування та пожертви для нужденних.

Як повідомляють організатори, захід також приурочений до Всесвітнього дня убогого, який цього року відзначають 15 листопада.

Акцію "Нагодуй бідного" оголосив Глава Української Греко-Католицької Церкви Святослав Шевчук під час Форуму УГКЦ «Соціальне служіння людині», який відбувся у жовтні 2020 року.

Минулого тижня Патріарх УГКЦ Святослав закликав вірян відгукнутися на заклик Папи і прийти до храмів з продуктами для бідних.

«Ми в Церкві відзначатимемо День убогого. Тому сьогодні закликаю всіх вірних усього світу простягнути руку тим, хто потребує допомоги. Ми зробимо одну конкретну акцію, яка називатиметься «Нагодуй бідного». Щоб простягнути свою руку до Божої руки, наступної неділі в усіх наших парафіях в усьому світі ми принесемо до храмів харчі, щоб нагодувати вбогих. Будьте певні, ми винесемо з храму більше духовних дарів, ніж принесемо матеріальних».

Глава УГКЦ нагадав слова Папи Франциска, який каже, що саме через убогих Господь Бог простягає свою руку до нашого суспільства, до сучасної людини.

Акція "Нагодуй бідного" має на меті допомогти продуктами харчування потребуючим - особам похилого віку, безхатченкам, багатодітним, малозабезпеченим сім’ям, вдовам, людям з інвалідністю та тим, які опинилися у складних життєвих обставинах.

У деяких храмах УГКЦ акцію продовжили й на наступний тиждень.