Греко-католики відкрили у Тернополі духовний центр для родин загиблих захисників

Греко-католики відкрили у Тернополі духовний центр для родин загиблих захисників - фото 1
У Тернополі відкрили духовний центр "Покров" УГКЦ для родин загиблих захисників. Він розташований при храмі Всіх Святих українського народу.

Про це написали на facebook-сторінці Тернопільської обласної державної адміністрації, передає Суспільне.

"Покров" став ще одним важливим осередком духовної підтримки для тих, хто пережив втрату близьких під час війни. Це місце покликане стати простором пам’яті, молитви, взаємопідтримки та надії. Тут родини загиблих воїнів зможуть отримати психологічну допомогу, консультації юристів і духовну підтримку священиків", - зазначають у ОДА.

Відкриття розпочалося спільною молитвою панахиди за загиблих Героїв України. Богослужіння очолив архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Теодор Мартинюк у співслужінні архиєпископа-емерита Василя Семенюка та єпископа-помічника Володимира Фірмана.

Після молитви владика Теодор звернувся до присутніх родин українських воїнів зі щирим і глибоким словом розради, підтримки та духовної надії. Митрополит наголосив, що молитва за полеглих – це не разова подія, а жива нитка духовного єднання між тими, хто залишився, і тими, хто вже увійшов у вічність.

Духовний центр відкрили за ініціативи Тернопільсько-Зборівської архієпархії УГКЦ. Він розташований на при храмі Всіх Святих українського народу в Тернополі. Участь у відкритті взяли представники влади, громадськості, парафіяни та родини загиблих воїнів. Після урочистостей усі присутні мали нагоду до щирого спілкування, знайомства та спільного частування.