• Головна
  • Греко-католики Євапаторії відзначили храмове свято...

Греко-католики Євапаторії відзначили храмове свято

15.10.2014, 10:35
Греко-католики Євапаторії відзначили храмове свято - фото 1

Греко-католицька спільнота церкви Покрови Пресвятої Богородиці м. Євпаторії, якою опікується о. Богдан Костецький, у своє храмове свято зібралася на урочисту св. Літургію. Розділити святкову радість та духовно підтримати греко-католицьку громаду прибув о. Кшиштоф Бузіковський, ОМІ, настоятель монастиря монахів облатів у Криму.

Греко-католицька спільнота церкви Покрови Пресвятої Богородиці м. Євпаторії, якою опікується о. Богдан Костецький, у своє храмове свято зібралася на урочисту св. Літургію. Розділити святкову радість та духовно підтримати греко-католицьку громаду  прибув о. Кшиштоф Бузіковський, ОМІ, настоятель монастиря монахів облатів у Криму.

Отці Кшиштоф і Богдан

У святково прибраній і затишній церковці зібралося багато вірних, аби віддати шану Пресвятій Богородиці. Парафіяни чисельно відбули святу Сповідь, прийняли до своїх сердець Євхаристійного Ісуса. У євангельській проповіді отець Христофор наголосив на ролі Пречистої Діви Марії в житті всіх християн і, особливо, кримчан. Тому нам потрібно не переставати молитися до Небесної Заступниці у сьогоднішній, такий неспокійний час, щоб Матінка Божа випросила у Всевишнього мир, любов, порозуміння і добре християнське майбутнє для нашого краю і всього світу.

З пастирським словом звернувся також настоятель храму о. Богдан Костецький, який сердечно привітав вірних зі святом Покрови, подякував їм за любов і вірність своїй церкві.

Окроплення свяченою водою

Закінчився празник спільною трапезою, яку організували прихожани покровського храму, — повідомили РІСУ парафіяни громади Покрови.

Спільна трапеза