Громаді УПЦ МП у рівненському тубдиспансері показали на двері

05 травня, 11:09
Суспільство
Громаді УПЦ МП у рівненському тубдиспансері показали на двері - фото 1
Громаду храму Чуда Михаїла УПЦ МП, який був розташований на території Рівненського обласного протитуберкульозного диспансеру, керівництво закладу попросило звільнити приміщення.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської єпархії УПЦ МП.

Як розповів протоєрей Андрій Косік, настоятель парафії при тубдиспансері про необхідність звільнити приміщення його повідомив виконуючий обов‘язки начальника Рівненського обласного протитуберкульозного диспансеру Валентин Кирилюк.

Посадовець дозволив забрати все з храму і попросив підписати документ про здачу приміщення.

” Я нічого не підписував і не збираюсь це робити, бо не розумію, чому такі міри вчинені стосовно церкви в якій вісім років лунали молитви та звершувалась Літургія, – коментує отець Андрій. – Поки я за гроші жертводавців не відремонтував це приміщення, воно нікому не було потрібне. Там був безлад і притон для наркоманів. Ніхто не вірив, що з нього вийде храм. Ми ж не зупинялися і просто робили, вичищали, вимивали, утеплили. Я сприймав цю невеличку церквочку, як земний рай “.

Парафія Чуда – Михаїла, на вимогу керівництва диспансеру, покинула намолене приміщення. Отцю Андрію допомогли вивезти ікони, аналої, усе нажите за роки служби.