Громадянину України відмовили у виді на проживання у РФ через релігійні переконання

21.12.2021, 17:48
Держава
Громадянину України, який живе в Краснодарському краї, відмовили у виді на проживання в РФ через його релігійні переконання. Він належить до церкви "Нове покоління".

Про це повідомляє Портал Credo.

34-річний громадянин України приїхав до Росії у 2019 році, тоді ж він отримав дозвіл на тимчасове проживання. Тепер він подав заяву про отримання посвідки, проте крайове УФСБ повідомило, що чоловік належить до церкви «Нове покоління», діяльність чотирьох зарубіжних організацій якої на території Росії була визнана небажаною. За даними УФСБ, він активно поширює ідеї своєї церкви.

ГУ МВС по Краснодарському краю відмовило йому у видачі посвідки на проживання та анулювало дозвіл на тимчасове проживання в РФ.

Нагадаємо, 2 грудня близько 200 учасників пасторської конференції протестантських церков п'ятидесятницького спрямування «Нове покоління» затримала поліція у підмосковному Раменському.
Усіх учасників форуму на 40 хвилин поклали на холодну підлогу обличчям униз, одну людину силовики побили, — такі повідомлення зачитує єпископ Альберт Раткін у відеоролику на Youtube.

У серпні Генеральна прокуратура РФ визнала «небажаними» чотири релігійні організації, пов'язані з Латвією та Україною. У повідомленні йдеться, що приводом для ухвалення такого рішення стало те, що «їх діяльність становить загрозу основам конституційного ладу та безпецы Російської Федерації.