Гуманітарні питання під час війни обговорили представники ВРЦіРО з посланцем Папи

Гуманітарні питання під час війни обговорили представники ВРЦіРО з посланцем Папи - фото 1
Перспективи встановлення справедливого миру в Україні та гуманітарні аспекти під час війни обговорили представники Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій та посланець Папи кардинал Маттео Дзуппі, Архиєпископ Болоньї та голова Італійської Єпископської Конференції.

За повідомленням офіційного сайту ВРЦіРО, зустріч відбулася 5 червня 2023 року в Києві в приміщенні Апостольської Нунціатури в Україні.

Представники ВРЦіРО на чолі з єпископом В’ячеславом Горпинчуком розповіли кардиналу Дзуппі про руйнівні наслідки російської агресії проти України, пояснили бачення українських церков щодо встановлення справедливого миру в Україні та порушили низку гуманітарних питань.

Кардинал Дзуппі уважно вислухав думки представників українських церков і релігійних організацій та запевнив, що їх позиція буде врахована в подальшій миробудівничій діяльності Ватикану.

Про спеціальну місію очільника Італійського єпископату з доручення Папи було оголошено 20 травня.

Раніше, що у січні 2023 року, делегація Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій здійснила візит до Апостольської столиці, де особисто зустрілася з Папою Франциском.