Хасид намагався потрапити в Україну через болото

Порушника затримали під час спроби потрапити в Україну болотами

На кордоні з Білоруссю один з паломників-хасидів намагався незаконно перейти кордон поза пунктами пропуску і був затриманий. Йому заборонили в'їзд у країну на найближчі п'ять років.

Про це повідомляє Корреспондент.net з посиланням на прес-центр Державної прикордонної служби.

Хасид намагався потрапити в Україну через болото - фото 58653

 

"Він спробував незаконно перейти кордон, обійшовши болотистою місцевістю пункт пропуску Нові Яриловичі в Чернігівській області. Він відразу був затриманий прикордонним нарядом. На порушника - громадянина Ізраїлю 1978 року - складені адмінматеріали за ч.1 ст. 204 КУпАП, а також проставлено заборону в'їзду в Україну терміном на 5 років", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що порушника примусово повернули на суміжну сторону.

Прикордонники також повідомили, що станом на вечір вівторка, крім Чернігівської області, співробітники Державної прикордонної служби України спостерігають спроби груп іноземних громадян потрапити на територію Української держави напроти пункту пропуску Дольськ у Волинській області.

Також повідомляється, що Держприкордонслужба України ввела в дію необхідну кількість резервів для забезпечення дотримання порядку на державному кордоні та недопущення порушень державного кордону.

Раніше в єврейській громаді пояснили наплив хасидів з Білорусі - їх дезінформували, сказавши, що вони зможуть офіційно перетнути кордон через Білорусь.