Хлопчика, який народився у модульному містечку у Львові, назвали на честь священика

Хлопчика, який народився у модульному містечку у Львові, назвали на честь священика - фото 1
У модульному містечку для тимчасово переселених осіб «Маріяполіс», що на Сихові у Львові, з’явився ще один мешканець – новонароджений Андрійко. Батьки назвали хлопчика на честь священика із згромадження отців Селезіян, який опікується містечком.

Про це повідомили у пресслужбі ЛМР.

Хлопчик народився в багатодітній родині, яка втекла до Львова з міста Лиман, на Донеччині. Андрійко має двох братиків і сестричку, і нині їм допомагають соціальні служби міста.

«Як тільки мама повернулась з пологового будинку, ми надали усе необхідне для дитини – памперси, гігієнічні засоби, пляшечки, коляску та інші речі. Батько хлопчика працює в одній із військових частин, де допомагає військовим», – розповів начальник управління соціального захисту ЛМР Ігор Кобрин.

Нагадаємо, що у квітні в родині, яка мешкає у модульному містечку в Стрийському парку, також сталося поповнення – народилася дівчинка Софійка. Її батьки також приїхали до Львова з Донецької області.

Загалом у трьох модульних містечках, що функціонують у Львові, станом на сьогодні мешкає близько двох десятків багатодітних родин. У п’яти сімей – п’ятеро та більше дітей. А загалом у всіх містечках для переселених осіб міста живе 300 дітей.