Хресна дорога в Зарваниці об’єднала тисячі вірних у молитві за Україну

04.04.2023, 13:12
Католики
Хресна дорога в Зарваниці об’єднала тисячі вірних у молитві за Україну - фото 1
2 квітня у Марійському духовному центрі «Зарваниця» відбулася велелюдна Хресна дорога, яку очолив архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Василь Семенюк, єпископ-помічник Теодор Мартинюк та екзарх Луцький Йосафат Говера.

Зважаючи на воєнний стан в Україні та прохання українських воїнів усильно молитися, великопосна молитва об’єднала тисячі вірних, що прибули з різних околиць Тернопільської області, та близько 200 священиків, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Хресна дорога в Зарваниці об’єднала тисячі вірних у молитві за Україну - фото 111734

Із благословення митрополита Василя були укладені та прозвучали особливі духовні роздуми, молитовні наміри, у яких присутні спільно просили Бога порятунку для Батьківщини, збереження життя наших воїнів, перемоги у війні.

Молільники звернулися в молитві до Матері Божої Зарваницької про Її покров над українським народом, за українських матерів, які у тривозі за майбутнє своїх дітей, молились за всі країни та народи, що допомагають Україні в нерівній важкій боротьбі, за українських волонтерів, що жертвують свої сили та час, щоб послужити ближнім у найтяжчу хвилину. Та найбільше — за захисників, усіх поранених воїнів, полонених, щоб Господь зцілив їхні рани та полегшив їхні страждання.

Хресна дорога в Зарваниці об’єднала тисячі вірних у молитві за Україну - фото 111735

Священики почергово несли ікону Матері Божої Зарваницької. Під час зупинок зачитували уривки страсних Євангелій, віршовані розважання, співали страсних пісень, а семінаристи Тернопільської духовної семінарії театралізовано відтворили дорогу терпінь Ісуса Христа.

Хресна дорога в Зарваниці об’єднала тисячі вірних у молитві за Україну - фото 111736