• Головна
  • Теми
  • Християни Одеси об’єднаються у спільній молитві за єдність та примирення...

Християни Одеси об’єднаються у спільній молитві за єдність та примирення

17.01.2012, 10:26
Християни Одеси об’єднаються у спільній молитві за єдність та примирення - фото 1
У середу, 18 січня, в одеському римо-католицькому соборі Успіння Пресвятої Богородиці молитвою духовенства християнських Церков Одеси розпочнеться Тиждень молитов за єдність християн та примирення між людьми, націями і спільнотами.

exklusiv.gifКатедра РКЦ в ОдесіУ середу, 18 січня, в одеському римо-католицькому соборі Успіння Пресвятої Богородиці молитвою духовенства християнських Церков Одеси розпочнеться Тиждень молитов за єдність християн та примирення між людьми, націями і спільнотами.

Молитви за єдність християн стали вже щорічною традицією для одеських християн. Започаткували її отці-паллотини, які ще на початку 2000-х організовували перші спільні молитви католиків, православних і євангельських християн Одеси в храмі святого Климента. Зі встановленням Одесько-Сімферопольської єпархії РКЦ молитовні зустрічі почали  проходити в католицькому кафедральному соборі, а згодом – і в інших храмах міста Одеси.

Як повідомив РІСУ Олександр Доброєр, у цьому році спільні молитовні зустрічі відбудуться у храмах Римо-Католицької, Української Греко-Католицької, Німецької Євангелічно-Лютеранської Церкві, Вірменської Апостольської Церкви, Євангельської Пресвітеріанської Церкви, Української Християнської Євангельської Церкви. Крім священнослужителів цих церков, в молитвах візьмуть участь священики, пастори та віруючі УПЦ КП, баптистських і п'ятидесятницьких громад міста.