Християни, юдеї і мусульмани моляться за закінчення кризи в Білорусі

19.08.2020, 12:25
Світові
Християни, юдеї і мусульмани моляться за закінчення кризи в Білорусі Представники трьох релігій - християнства, юдаїзму та ісламу - провели в Мінську у вівторок, 18 серпня, спільну молитву за врегулювання політичної ситуації в Білорусі.

Вона пройшла в католицькому храмі Святого Симеона і Святої Єлени, повідомляє DW.

Християни, юдеї і мусульмани моляться за закінчення кризи в Білорусі - фото 57205

 

Глава Римо-Католицької Церкви в Білорусі Митрополит Тадеуш Кондрусевич заявив під час зустрічі, що після виборів президента в країні відбулося "занадто багато зла". За його словами, Митрополит молиться за те, щоб Білорусь стала країною миру і місцем, де люди живуть за божими заповідями.

Глава Католицької Церкви Білорусі хоче зустрітися з главою МВС.

Незадовго до зустрічі Кондрусевич направив главі МВС Білорусі Юрію Караєву лист з проханням дозволити священнослужителям відвідувати затриманих на акціях протесту. За його словами, священики бажають надати затриманим необхідну допомогу, особливо духовну.

Білоруська Православна Церква також надає допомогу постраждалим від свавілля влади.

Глава Православної Церкви в країні патріарший екзарх всієї Білорусі Митрополит Мінський і Заславський Павло напередодні нагадав усім, що Церква, перебуває поза політикою, однак засуджує насильство, перебуває разом з усіма людьми, розділяє їх біль, співпереживає їх стражданням, молиться за них і за їхніх близьких.