Християнська благодійна Великодня акція стартувала по всій Україні

Християнська благодійна Великодня акція стартувала по всій Україні - фото 1
Понад 30 тисяч продуктових наборів буде роздано сім’ям, які опинилися  у складних життєвих обставинах під час пасхальних свят. Йдеться про малозабезпечені верстви населення, людей з інвалідністю та похилого віку.

Про це повідомляє офіційний сайт Української Церкви Християн віри Євангельської.

«Участь в акції «Великдень: з любов’ю до ближнього» – чудова нагода дізнатися про людей, які живуть поруч з нами, – говорить старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко. – Люди, які переживають кризу, як правило, думають, що вони забуті суспільством. Ми хочемо їм донести, що вони є цінними в очах Божих та прагнемо допомогти у їхніх потребах».

Як повідомив директор соціального департаменту братерства В’ячеслав Когут, близько половини продуктових наборів, що були зібрані благодійниками в рамках акції (а це понад 16 тисяч подарунків), мають роздати у різних куточках України церкви УЦХВЄ. Допомога адресна – координатори акції в областях заздалегідь зібрали інформацію про такі сім’ї, які, до слова, не є членами церковних громад. Також до благодійного проєкту долучаються інші євангельські церкви України.

«Наша місія – служити людям. І цей приклад показав нам Ісус своїм власним служінням та розповівши історію про Доброго Самарянина. Нехай же у дні свят ми, кожен, знайдемо свого ближнього, який потребує зцілення серця, зцілення від душевних ран і матеріальної підтримки», – побажав В’ячеслав Когут.

Серед тих, хто потребує нашої уваги дуже часто є сім’ї з дітьми. «В Україні майже півтора мільйона дітей живуть за межею бідності. А третина з них – в екстремальному неблагополуччі. Це може означити, що їм просто немає чого їсти, або в що одягнутись, або вони не відчувають любові й турботи про себе», – каже уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба.

За його словами, такі сім’ї досить часто відкинуті й нікому не потрібні. «Можливо вони живуть поруч з вашою домівкою, або поруч з вашою церквою. Саме сьогодні є нагода дізнатися про них і послужити їм, запросити до вашої церкви», – зауважив Микола Кулеба, анонсуючи Великодню акцію.

ЯК ДОЛУЧИТИСЯ ДО СЛУЖІННЯ

Щоб стати волонтером цієї та подальших всеукраїнських благодійних акцій, заповніть анкету на сайті www.youcanhelp.com.ua.
Оскільки проєкт «Великдень: з любов’ю до ближнього» уже триває, про деталі довідайтесь у координаторів на місцях.

Служіння передбачає коротку підготовку волонтерів, яка складається із 5 простих кроків. 1. Заповнити анкету. 2. Ознайомитись із навчальними матеріалами (інструкцією), що допоможуть зробити ваше служіння більш ефективним. 3. Відвідати сім’ю напередодні акції та довідатися про її потреби. 4. Завітати на свято разом подарунками. 5. Стати другом і наставником для сім’ї. Допомогти їй познайомитись з Ісусом Христом, стати частиною помісної церкви та докорінно змінити життя.