"Всеукраїнський Собор" закликає до загальноукраїнської молитви за захист від війни

05 січня, 11:30
Суспільство
"Всеукраїнський Собор" закликає до загальноукраїнської молитви за захист від війни - фото 1
Напередодні 2022 року на засіданні Духовної ради Всеукраїнського Собору було прийнято рішення закликати в різдвяні дні 7-14 січня всі християнські Церкви України та віруючих  об'єднатися в щоденних молитвах за мир та охорону нашої країни від загострення військових дій чи війни.

"Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!", - йдеться у заклику, поширеному на сайті Всеукраїнського Собору.

"Закликаємо всіх християн та Церкви до посиленої молитви за:

- мир і благополуччя

- відвернення ворожої загрози

- за захист від війни.

Просимо молитися за ці потреби у церквах, храмах, соборах.

Молімося за це дома з рідними, на роботі з друзями та колегами, адже де твоє та троє, там і сила молитви Господня з ними.

Нині, як ніколи, потрібно, аби молитва за нашу країну не згасала ні вдень, ні вночі, адже ті виклики, що стоять перед нашою країною нині, може лише Господь вирішити, тож поширюйте цей заклик та будуйте молитовний захист нашої батьківщини".

Всеукраїнський Собор — це об’єднання релігійних та громадських організацій, а також усіх небайдужих громадян навколо християнського шляху розвитку української держави.

Ініціаторами створення спілки «Всеукраїнський Собор» стали євангельські Церкви, відомі релігійні та громадські діячі. До складу Духовної Ради «Всеукраїнського Собору» увійшли: старший єпископ Української Церкви християн віри євангельської Михайло Паночко, голова Всеукраїнського союзу церков євангельських християн-баптистів Валерій Антонюк, Старший єпископ Української вільної церкви християн євангельської віри Василь Райчинець, голова Української християнської церкви «Нове Покоління» Андрій Тищенко, єпископ Собору незалежних євангельських церков України Анатолій Калюжний та інші керівники релігійних організацій.

Координатором «Всеукраїнського Собору» є Олександр Турчинов.