• Головна
  • Новини
  • Християнські шлюби міцніші за нехристиянські, - дослідження...

Християнські шлюби міцніші за нехристиянські, - дослідження

17.02.2012, 11:33
Християнські шлюби міцніші за нехристиянські, - дослідження - фото 1
Це дослідження є останнім в серії досліджень «Євангельські християни 21-го століття», що проводяться Євангельським Союзом.

Шлюб.jpgХристияни більш щасливі в шлюбі і більше схильні залишатися разом, ніж нехристияни, з'ясувало нове дослідження.

Звіт Євангельського Союзу «Як поживає сім'я?» також показав, що християни більш схильні приймати допомогу ззовні та поради з метою зберегти свій шлюб. Християни, які мали довгий і щасливий шлюб, в основному укладали шлюб у більш ранньому віці, в 25 років (хоча середній показник вступу в шлюб - 30 років). Також вони не мали досвіду дошлюбної сімейного життя і брали участь у діяльності, яка підтримує і зміцнює їхні стосунки. Останнє часто проходило за сприяння їх церкви, інформує християнський портал КІРІОС.

Це дослідження є останнім в серії досліджень «Євангельські християни 21-го століття», що проводяться Євангельським Союзом.

Також виявилося, що євангельські християни набагато рідше бувають батьками-одинаками - всього 4% в порівнянні з 12% в загальному по країні.

Вони здебільшого перебувають у шлюбі - дві третини в порівнянні з 49% серед усього населення - а число розлучених вдвічі менше, ніж середня цифра по Британії.

Більше половини опитаних, які перебували у шлюбі євангельських християн, брали участь у формальній підготовці до шлюбу, а 29% шукали допомоги в своєму шлюбі, і трьома головними причинами цього були труднощі в спілкуванні, невірність і сексуальні проблеми.

Стів Кліффорд, генеральний директор Євангельського Союзу, закликав церкву демонструвати модель шлюбу, яка була б «здорової і стійкою».

«Сім'ям не завжди легко живеться, але християни мають більш високий рівень зобов'язань, які змушують їх діяти», – сказав він.

«Висновки, які дозволяє зробити це дослідження, - що більшість християнських пар відмовляються розривати відносини, коли вони відчувають труднощі. Вони не бояться шукати допомоги у професіоналів і поради у церкви, близьких і друзів. Християнські шлюби не досконалі, але вони показують менше ознак, які властиві культурі - здаватися і розходитися ».

Дослідження було опубліковане під час проведення Тижня сім'ї, який нещодавно завершився.