• Головна
  • Новини
  • ІІ Світовий конгрес християн віри євангельської пройде у Львові...

ІІ Світовий конгрес християн віри євангельської пройде у Львові

03.10.2016, 13:08
ІІ Світовий конгрес християн віри євангельської пройде у Львові - фото 1
6-9 жовтня 2016 у м. Львові на базі церкви «Голгофа» (вул. Скрипника, 2а) відбудеться ІІ Світовий конгрес християн віри євангельської.

1242_gol.jpg6-9 жовтня 2016 у м. Львові на базі церкви «Голгофа» (вул. Скрипника, 2а) відбудеться ІІ Світовий конгрес християн віри євангельської.

На конгрес прибуде близько 2 тис. делегатів з різних континентів. Серед них – лідери п’ятидесятницьких церков з країн колишнього Радянського Союзу, священнослужителі з Польщі, Німеччини, США, Канади, країн Латинської Америки та інших держав.

«Ми плануємо обговорити як П’ятидесятниця відповідає на виклики сучасного світу, та як дати дорогу молодому поколінню служителів у п’ятидесятницьких церквах», – сказав президент Міжнародної асамблеї християн віри євангельської (МАХВЄ) єпископ Марек Камінський з Польщі.

«Сьогодні триває агресивна секуляризація суспільства (впровадження світських цінностей), пропаганда безбожництва, спостерігається духовне ослаблення у багатьох країнах. Тому Церква має не здавати свої позиції, а позитивно впливати на суспільство. Єдиним ефективним інструментом для цього в усі віки після приходу Христа була проповідь Євангелія. Віруючій людині треба занурюватися у Слово Боже і посвячувати час для молитви. Тому що сьогодні Церква має зберегти свою роль як сіль, як стовп і утвердження Божої правди на землі», — коментує основну тему конгресу старший єпископ Церкви християн віри євангельської України Михайло Паночко.

Нагадаємо, перший міжнародний конгрес ХВЄ відбувся 10-13 жовтня 2013 року.