Ініціативна група організувала кампанію за внесення слова "Голодомор" в англійські словники

Ініціативна група українців почала боротьбу за слово "Голодомор" на кшталт кампанії KyivNotKiev за правильне написання англійською мовою назви столиці України.

Про відповідну петицію повідомив на своїй сторінці у Facebook екс-міністр закордонних справ Павло Клімкін, пише Обозреватель.

"Пам'ятаєте початок нашої кампанії #KyivNotKiev? Усі думали, що це на багато років, але в багатьох аеропортах ви бачите Kyiv, і це класно. Коли збираються багато небайдужих, то завжди є шанс на успіх. Тепер така сама група небайдужих хоче, щоб слово "Голодомор" внесли до словників англійської мови. Кожен геноцид є унікальною трагедією, і наша, безумовно, заслуговує на те, щоб світ бачив голодомор саме так. Сподіваюся, що у вас усіх знайдеться кілька хвилин, щоб підписати петицію. Це важлива історія, тим більше напередодні Дня вшанування пам’яті жертв голодомору та розстрілу Українського відродження у Сандармосі. Історія робиться небайдужими, долучайтеся й долучайте інших", – написав він.

Нагадаємо, 2 жовтня 2018 року МЗС України започаткувало онлайн-кампанію KyivNotKiev.

Її метою було переконати англомовні засоби масової інформації та інші організації використовувати транслітерацію "Kyiv" замість "Kiev"

У червні 2019 року назву "Kyiv" офіційно затвердила Рада США з географічних назв як єдино правильну.

Підписати петицію можна тут.